Главная Авто статьи 2018 Мототрактори Garden Scout: сучасна малогабаритна техніка для села

Последние новости

Популярное

Мототрактори Garden Scout: сучасна малогабаритна техніка для села

Загальний огляд сучасних мінітракторів для села Garden Scout. Головні функції, характеристики та переваги. Вартість мінітракторів та де купити обладнання.

Мототрактори Garden Scout: сучасна малогабаритна техніка для села

Американський бренд Garden Scout має репутацію надійного виробника мототракторів для села, які є досить затребуваними. Така популярність обумовлена високим рівнем якості і доступною вартістю. Запасні частини обладнання виготовляються у Китаї, складання конструкцій здійснюється в Україні. Всі етапи виробництва строго контролюються, а виготовлення техніки оптимізоване. Перелік моделей мототракторів можна переглянути в інтернет-магазині за посиланням http://agrotechnika.com.ua/mototractory.

Основні функції обладнання

Мототрактор варто придбати тим, хто працює на землі і полях. Агрегат дозволяє вирішувати безліч питань, пов’язаних із сільськогосподарською діяльністю, а саме:

 • роботи з ґрунтом;

 • процес посадки;

 • посів;

 • прибирання врожаю;

 • розчищення снігу;

 • транспортування вантажів.

Техніка американського бренду може взаємодіяти з навісним обладнанням: плугом, косаркою, розпушувачем та ін.

Характеристики експлуатації мінітракторів

В процесі виконання сільськогосподарських робіт з використанням техніки Garden Scout пробуксовка не трапляється, що забезпечується спеціальною функцією блокування диференціала. Саме ця характеристика є головною відмінністю та перевагою мінітракторів.

Агрегати функціонують на дизельних одноциліндрових моторах, укомплектовані коробкою передач з 6-ма швидкостями. Техніка представляє собою компактні конструкції з габаритними колесами, які дають можливість високої прохідності в найбільш непередбачуваних умовах.

Переваги імпортної техніки Garden Scout

Мінітрактори мають краще співвідношення вартості та якості, проте це не єдина причина, чому потрібно придбати цю техніку. З основних переваг слід відзначити:

 • надійність усіх експлуатаційних параметрів;

 • прекрасні характеристики маневреності і прохідної здатності;

 • велике різноманіття моделей та обладнання;

 • можливість використання в будь-який час року і в будь-яку погоду;

 • практичність і простота управління.

Всі наведені аргументи роблять Гарден Скаут найкращими багатофункціональними сільськогосподарськими тракторами. Тож, якщо ви давно мріяли про техніку, яка здатна спростити усі види робіт на полі, мінітрактори – це те, що вам потрібно.

На щастя, в сучасних магазинах представлений великий вибір продукції Garden Scout. Вартість моделей вас приємно здивує. Ви можете ознайомитися з описами товарів, які є поряд із кожним найменуванням. Крім того до вашої уваги пропонується додаткове обладнання, яке неодмінно стане вам у нагоді.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: