Главная Авто статьи 2018 Міні-трактори для господарства

Последние новости

Популярное

Міні-трактори для господарства

Будь-яка серйозна господарська діяльність пов'язана зі значним обсягом робіт, які руками робити довго, важко або зовсім неможливо. Все частіше виявляється, що купити міні трактор для домашнього та сільського господарства - значить заощадити час і зробити перспективний діло на майбутнє.

Для різних сфер приватної господарської діяльності потрібно вибирати мінітрактор відповідно до завдань і основною діяльністю.

Таких сфер кілька:

1. Сільське господарство за винятком садівництва, де своя специфіка;

2. Домашня особиста сфера застосування, в тому числі прибирання сміття та снігу;

3. Різні допоміжні роботи (наприклад, на будівництві).

Комунальні підприємства, і дорожні роботи можна виділити в окрему нішу, яку займає значне число найменувань різноманітної спеціальної техніки. Купить минитрактор в Виннице лучше тут.

Міні трактори для сільського господарства - найбільш поширена і масова ніша, зайнята даним типом машин. Все частіше фермери і причетні до галузі люди роблять вибір на користь легкої, компактної і економічної техніки з широким діапазоном функцій. Міні-трактори для сільського господарства популярні завдяки низькій ціні, універсальності і доступності як при покупці, так і в експлуатації. Для того, щоб придбати мінітрактор, не потрібно ніяких дозвільних документів, а для керування не потрібні водійські права.

Найбільш часте завдання - повний спектр польових робіт. Оранка землі мінітрактором з важкої праці перетворюється в простий і нехитрий процес. Після культиватора або грунтофрези настає час борони - заміна відбувається майже моментально, не вимагає ні майстерні, ні спеціального обслуговуючого персоналу. І далі, по черзі змінюючи тип навісного обладнання, оператор може виконати будь-яку необхідну задачу.

Особливо корисний мінітрактор для висадки, підгортання і збирання картоплі. Під це типи робіт створено цілий ряд спеціальних пристроїв - картоплесаджалки декількох типів, окучники і картоплекопачів. Там де раніше була потрібна бригада старанних і досвідчених польових робітників, справляється 1-2 людини, в залежності від класу навісного обладнання і функцій мінітрактора.

Власникам тваринницьких господарств припаде до смаку мінітрактор з косаркою: заготовити сіно, скосити і обмолотити урожай зернових, перевезти готову продукцію - все це може зробити одна невелика чотириколісна сільськогосподарська машина.

Для заготівлі кормових культур хорошою допомогою фермеру стає трактор, оснащений прес-підбирачем. Цей пристрій дозволяє швидко збирати й упаковувати сіно і солому. В результаті виходять брикети різного розміру, які зручно транспортувати і зберігати.

До садових мінітракторів висуваються трохи інші вимоги. Він повинен бути легким і компактним, щоб мати можливість пересуватися серед рядів фруктових дерев, які не продавлюючи грунт і не завдаючи ушкоджень кореневій системі садових культур. А якщо вже потрібний трактор куплений, робота для нього знайдеться: перевезення добрив, саджанців, викопування ям, корчування пнів, підвезення і розпилення води, вивезення врожаю і сміття.

Огляд можливостей минитрактора був би не повним без згадки про прості побутові можливості, які він надає. Міні трактор для домашнього господарства зі специфічним набором навісного обладнання корисний і взимку і влітку. Це пересувна силова установка, до якої можна підключити бур, насос, генератор або подрібнювач для сміття.

При наявності гідравлічного приводу і необхідності, мінітрактор для дачі легко перетворюється в екскаватор або навантажувач. А в комбінації з вантажним причепом причепом можна самостійно виконувати значний обсяг роботи з виїмки (до 1.5 метра в глибину) і переміщенню грунту, перевозити габаритні і важкі вантажі.

А про прибирання і вивезення снігу взимку і говорити нічого - виходить справжній комунальний мінітрактор в особистому користуванні.

Окремої уваги варта роль минитрактора з потрібним обладнанням в такий діяльності, як будівництво і обслуговування комерційних потреб. Знову таки корисними будуть функції навантажувача, екскаватора; можливість підключити бетономішалку, деревообробний верстат або автоматичну лебідку. Особливо зручно застосовувати в господарстві мінітрактор з побутовим обладнанням там, де немає постійної електромережі, а значить використання звичних інструментів утруднено.

Перед тим, як замовити мінітрактор для подальшого придбання, потрібно обов'язково визначитися з необхідною потужністю і максимальними габаритами для виконання типових завдань. Багато що залежить від конфігурації гаража і господарських приміщень, де в основному буде експлуатуватися мінітрактор, а також від розмірів поля під обробку.

Нагадаємо, мініатюрним вважається трактор з потужністю двигуна до 40 кВт. Найбільш поширені моделі мають обмеження в 12-24 кінських сил (до 18 кВт). Якщо немає необхідності орати 10-12 гектарів поля, краще взяти більш компактну і економічну машину.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: